בניהול ד"ר קרלוס רוזנברג - רופא נשים מיילד ונתי רוזנברג - דולה

מעוניינים ליצור עמנו קשר?

אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם:

ניתוח קיסרי פרטי – הניתוח של נועה

ראשית כל תודה ענקית על הכל. חשבנו לכתוב לך מכתב תודה על זה שניתחת אותי בניתוח קיסרי פרטי, אך כשהתיישבנו לכתוב התחלנו לגלגל את הסיפור אחורה וירד לנו האסימון: זה נכון שניתחת אותי, זה גם נכון שההחלמה הייתה הטובה ביותר שהייתה לי, אבל אנחנו מרגישים שאצלך לא עברנו רק ניתוח קיסרי אלא הרבה יותר מזה.

היום אנחנו יכולים לגלות לך שבהתחלה התלבטנו אם לעשות ניתוח קיסרי פרטי או לא. לאחר שדיברנו על כך עם חברתי הטובה פנינה שהיא מטופלת שלך ושלא מפסיקה להלל אותך, החלטנו לקבוע אתך פגישה לשיחת הכרות.

אני חייבת להגיד לך שהגעתי אליך מאוד סקרנית במיוחד לאחר השיחות עם פנינה וגם אחרי כל מה שקראתי עליך באינטרנט. כשיצאנו מאותה הפגישה היה לי ברור ואמרתי לרון באוטו: אני רוצה שד"ר רוזנברג יעשה לי את הניתוח הקיסרי באופן פרטי.
למעשה מצאנו אצלך המידה הנכונה של מקצועיות, ידע, נסיון, אנושיות, הומור, אדם, מורה, מנתח בחסד, מרגיע, מרגיע, מרגיע. אין עליך, תודה על מה שעשית ועל איך שעשית. ולא רק אתה, השילוב שלכם, אתה ונתי, הוא מבורך גם כאנשי מקצוע וגם כבני אדם: תמיד מוכנים, המילה הנכונה הצובעת את המציאות עם מציאות אחרת מזו שאני הכרתי , אמיתית אף היא, עם וייבים של רוגע. תדע לך שלכל מקום שהלכנו, כשהיו שואלים אותנו מי ינתח והיינו עונים שאתה, אצל כולם היה מופיע חיוך. בכל מקום אוהבים ומעריכים אותך.
רואים שאתם חיים את זה, רואים שאתם אוהבים הריונות ולידות ואנשים.

באתי סקרנית ויצאתי גרופית שרופה, עם כל מי שאני נפגשת כאשר עולה הנושא של ניתוח קיסרי פרטי או לא, אני אומרת בפסקנות: כן, אצל ד"ר רוזנברג!

תודה על הכל,
נועה ורון

דילוג לתוכן