בניהול ד"ר קרלוס רוזנברג - רופא נשים מיילד ונתי רוזנברג - דולה

לידה פרטית בבית החולים לניאדו

במסלול שלכם אל ההורות, חשוב לכם לקבל יחס אישי – שהוא גם מקצועי וגם נעים,  את זה לא תמיד ניתן לקבל במסגרת שירותי הרפואה הציבורית בארץ. חדרי הלידה עמוסים. הצוותים העובדים בהם עושים את המיטב כדי לתת לכל יולדת ליווי רפואי ראוי, אולם זה לא תמיד מספיק. במקרים רבים, כמות הלידות בפיקוחה של כל מיילדת היא גדולה והיא לא יכולה להיות לצד היולדת ולתמוך בה באופן רציף בלידה.

בעיה נוספת היא שצוותי חדר הלידה עובדים במשמרות, כך שיולדת שלידתה מתארכת, עשויה לפגוש במהלך שהותה בחדר הלידה כמה וכמה מיילדות (שמתחלפות פעם בכ-8 שעות) וכמובן כמה וכמה רופאים שונים. מעבר לבלבול שכל זה גורם – זה יכול ממש להפריע ללידה: התנאים האופטימליים ללידה הם שקט, אינטימיות ותחושת ביטחון שנבנית בין היולדת לצוות המטפל. זה קשה מאוד להשגה כשהצוות כל הזמן מתחלף.
ישנם מעט בתי חולים בארץ שבהם מתאפשרת לידה פרטית. אחד מהם הוא בית החולים לניאדו בנתניה. בלניאדו ניתן לקבל שירותי רפואה פרטיים בתחומים שונים, ואחד מהם הוא תחום הלידות. בבי"ח לניאדו ניתן ללדת עם רופא פרטי וכן להזמין ניתוח קיסרי פרטי (בניתוחים מתוכננים מראש).

מה היתרונות של לידה פרטית?

  • הרופא שבחרת ללידה שלך נמצא שם רק עבורך. נוכחות רציפה של רופא מומחה מספקת בטחון ורוגע ליולדת ולמשפחתה גם כשמהלך הלידה מתנהל באופן תקין ובעיקר בלידות בהם הנסיבות מצריכות תגובות מהירות, ערנות ודרכי פעולה אחרים.
  • בלידה עם רופא פרטי, הרופא שבחרת נמצא אתך בכל שלבי הלידה מרגע הגעתך לבית החולים, בכך למעשה נמנעת הכניסה של צוותים רפואיים זרים שעלולים להפריע לתחושת הביטחון שלך בזמן הצירים והלידה, ואף לגרום למתח או פגיעה בפרטיות.
  • בלידה כזו, נמצאים אתך בחדר הלידה רק האנשים שאת מכירה  אשר   נוכחותם רצויה לך: בן הזוג שלך או כל מלווה אחר, הדולה שאת בעצמך בחרת והרופא המיילד שבחרת.
  • בלידה פרטית יהיה לך קל לזהות את הצרכים שלך ובכך את מגדילה את הסיכוי לקבל את הלידה שאת רוצה.
  • בלידה פרטית קיימת היכרות מוקדמת עם הרופא המיילד. במצב זה רצונות וצורכי היולדת ידועים ומכובדים ע"י הרופא ותחושת הביטחון של היולדת היא  מקסימלית.

בבית החולים לניאדו ניתן להזמין שירותי רפואה פרטיים שונים בתחום הלידה, ביניהם: לידה פרטית, ניתוח קיסרי פרטי, מיילדת פרטית ועוד.
ד"ר קרלוס רוזנברג, רופא נשים מומחה ומיילד בכיר, מייסד מרכז "הרחם"  מלווה לידות פרטיות בלניאדו בנתניה ובבית החולים מעייני הישועה בבני ברק. לליווי של ד"ר רוזנברג יכולה להצטרף גם נתי רוזנברג, דולה ותיקה ומנוסה.

שירות זה נותן מענה לכל סוגי הלידות: לידה טבעית ופעילה, לידה עם אפידורל, לידת תאומים, לידת עכוז, לידת ויבק ולידה בניתוח קיסרי.
מרכז הרחם מציע לך אפשרות לבחור בליווי כולל בלידה –לידה פרטית עם רופא מיילד ודולה. שירות זה מספק לך ליווי רפואי מקצועי ע"י רופא מיילד מנוסה המקנה תחושת ביטחון לצד תמיכה של דולה אשר תסייע לך בהתמודדות עם הצירים, תתמוך בך לאורך כל הלידה בשיתוף פעולה עם בן זוגך ותשרה אווירה מרגיעה.

מרכיב חשוב ביותר הניכר בדרך הליווי של ד"ר קרלוס רוזנברג ונתי רוזנברג, הנו ההתייחסות לצורכי התינוק  שבבטן במהלך ההריון והלידה. חיבור היולדת ובן זוגה לתהליך הלידה שלהם ושל תינוקם, מאפשר ללידה לקרות בתנאים מיטביים. לאחר הלידה מתאפשרת שהייה ממושכת של התינוק על אמו, מגע עור לעור במידה והיולדת מעוניינת בכך, סיוע  בהנקה הסמוכה לרגע הלידה ובהדרכת הזוג לגבי הטיפול בתינוק, שיטות ביות ועוד.

לבירורים ולתיאום לידה פרטית ניתן לפנות אל מ

דילוג לתוכן