בניהול ד"ר קרלוס רוזנברג - רופא נשים מיילד ונתי רוזנברג - דולה

כיסוי ביטוחי לניתוח קיסרי פרטי

אם מסיבה כלשהי הלידה הקרובה שלך צריכה להיות בניתוח קיסרי, כדאי שתדעי שאת יכולה לבחור לעבור את הניתוח במסגרת פרטית, כלומר ניתוח קיסרי פרטי – ולקבל מחברת הביטוח שלך החזר על הוצאות הניתוח. זה כמובן דורש שתהיה ברשותך פוליסת ביטוח לניתוחים פרטיים באחת מהחברות הקיימות בשוק (למשל הפניקס, הראל וכולי) ושביטוח זה יכלול כיסוי לניתוח קיסרי. כמו כן, חשוב לבדוק כי לא קיימת החרגה של ניתוח קיסרי בפוליסה שלך (החרגה עשויה להופיע למשל במקרה שרכשת את פוליסת הביטוח לאחר שכבר עברת ניתוח קיסרי אחד בעבר).אם אכן יש לך פוליסת ביטוח מתאימה, את יכולה לבחור מנתח פרטי שיבצע את הניתוח הקיסרי שלך, ולקבל כיסוי על הוצאות הניתוח (או לפחות על חלק גדול מהן). חשוב לציין כי גם אם אין לך פוליסת ביטוח פרטית מתאימה – את יכולה לעבור ניתוח קיסרי פרטי, אלא שאז תצטרכי לשאת בהוצאות הניתוח בכוחות עצמך.לבחירת המנתח יש יתרונות רבים, למשל:

ניתנת לך ההזדמנות לבחור ברופא ותיק ומיומן, בעל ניסיון רב בניתוחים קיסריים.

הרופא שמנתח אותך מכיר אותך מבעוד מועד ובקיא בפרטים הרפואיים שלך ושל ההריון שלך.

המנתח נפגש איתך טרם הלידה ואת יכולה לספר לו מה חשוב לך בחוויית הניתוח. כך תוכלו ביחד להכין תוכנית ללידה הקיסרית שלך.

את יכולה לבחור לעבור את הניתוח אצל הרופא שמלווה אותך במעקב הריון.

אם מסיבה כלשהי הלידה הקרובה שלך צריכה להיות בניתוח קיסרי, כדאי שתדעי שאת יכולה לבחור לעבור את הניתוח במסגרת פרטית, כלומר ניתוח קיסרי פרטי – ולקבל מחברת הביטוח שלך החזר על הוצאות הניתוח. זה כמובן דורש שתהיה ברשותך פוליסת ביטוח לניתוחים פרטיים באחת מהחברות הקיימות בשוק (למשל הפניקס, הראל וכולי) ושביטוח זה יכלול כיסוי לניתוח קיסרי. כמו כן, חשוב לבדוק כי לא קיימת החרגה של ניתוח קיסרי בפוליסה שלך (החרגה עשויה להופיע למשל במקרה שרכשת את פוליסת הביטוח לאחר שכבר עברת ניתוח קיסרי אחד בעבר).

אם אכן יש לך פוליסת ביטוח מתאימה, את יכולה לבחור מנתח פרטי שיבצע את הניתוח הקיסרי שלך, ולקבל כיסוי על הוצאות הניתוח (או לפחות על חלק גדול מהן). חשוב לציין כי גם אם אין לך פוליסת ביטוח פרטית מתאימה – את יכולה לעבור ניתוח קיסרי פרטי, אלא שאז תצטרכי לשאת בהוצאות הניתוח בכוחות עצמך.

לבחירת המנתח יש יתרונות רבים, למשל:

  • ניתנת לך ההזדמנות לבחור ברופא ותיק ומיומן, בעל ניסיון רב בניתוחים קיסריים.
  • הרופא שמנתח אותך מכיר אותך מבעוד מועד ובקיא בפרטים הרפואיים שלך ושל ההריון שלך.
  • המנתח נפגש איתך טרם הלידה ואת יכולה לספר לו מה חשוב לך בחוויית הניתוח. כך תוכלו ביחד להכין תוכנית ללידה הקיסרית שלך.
  • את יכולה לבחור לעבור את הניתוח אצל הרופא שמלווה אותך במעקב הריון.
  • לידה בניתוח קיסרי אצלנו, כוללת גם שירותים נוספים, כמו פגישת הכנה לקראת הניתוח במרכז הרחם, מעקב רפואי במהלך ימי האשפוז, זמינות טלפונית ועוד.
  • בעת שאת שוקלת באיזה מנתח לבחור לקראת הקיסרי הפרטי שלך, עלייך לבדוק האם הרופא אותו את בוחרת נמצא ברשימת רופאי ההסכם של חברת הביטוח שלך. בדרך כלל ניתן למצוא את רשימת הרופאים באתר חברת הביטוח, וכמובן אפשר לשאול על כך את הרופא שאת שוקלת לבחור.

אם בחרת ברופא שנמצא ברשימת רופאי ההסכם, הכיסוי הביטוחי יהיה מלא, ולא תצטרכי להוסיף תשלום נוסף. במקרה כזה, כל שאת צריכה לעשות זה לקבוע את מועד הניתוח ואת התאריך. בשלב זה יש להגיש תביעה אל חברת הביטוח שלך, ולקבל מהם את האישורים המתאימים, שאותם תצטרכי להגיש לרופא המנתח ולבית החולים.

במקרה שברצונך להתנתח אצל רופא שלא נמצא ברשימת המנתחים שבהסכם עם חברת הביטוח – התשלום של שכר המנתח יבוצע ישירות מולו. לאחר הניתוח, יש להגיש לחברת הביטוח את החשבונית המקורית ואת מסמך סיכום הניתוח, ובהמשך תקבלי החזר מחברת הביטוח בהתאם לפוליסה שלך. לא תמיד ההחזר יהיה מלא, זה תלוי כמובן בשכר הטרחה של המנתח, שהוא שונה בין רופא לרופא.

שימי לב, שמידי פעם חלים שינויים שונים בחוק אשר מביאים לשינויים בזכויות המבוטחים. חשוב לבדוק מול חברת הביטוח מהו הכיסוי העומד לרשותך ומהו ההליך שעלייך לבצע כדי לקבל את המגיע לך.

ומה אצלנו?

ניתן לבחור לעבור ניתוח קיסרי פרטי עם ד"ר קרלוס רוזנברג ובליווי הדולה נתי רוזנברג. הניתוח עצמו יתרחש באחד מבתי החולים: לניאדו בנתניה או מעני הישועה בבני ברק – בתי חולים המאפשרים שירותי רפואה פרטית.

ניתן לקרוא כאן מה כוללת חבילת קיסרי פרטי אצלנו.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה, צרו קשר 077-2032616

ניתן לבחור לעבור ניתוח קיסרי פרטי עם ד"ר קרלוס רוזנברג ובליווי הדולה נתי רוזנברג. הניתוח עצמו יתרחש באחד מבתי החולים: לניאדו בנתניה או מעני הישועה בבני ברק – בתי חולים המאפשרים שירותי רפואה פרטית.

ניתן לקרוא כאן מה כוללת חבילת קיסרי פרטי אצלנו.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה, צרו קשר 077-2032616

דילוג לתוכן