בניהול ד"ר קרלוס רוזנברג - רופא נשים מיילד ונתי רוזנברג - דולה

הרחם פון התייעצות טלפונית אונליין

הרחם פון – ייעוץ טלפוני online בלידה ע"י ד"ר קרלוס רוזנברג – רופא נשים מומחה ומיילד בכיר.

את נמצאת בימים האחרונים של ההיריון או ממש בחדר הלידה…
ההתרגשות והמתח עצומים ועמם גם הבלבול, השאלות שמתעוררות בזמן אמת, הלחץ והמתח:
הציעו לך זירוז… מה ההשלכות? מיעוט מי שפיר, זה עד כדי כך מסוכן? 3850 גרם זה בעייתי?
יש לי תחושה שאני מסוגלת ללדת, אבל האווירה כאן מנוכרת ומלחיצה…מה שהיית רוצה באותו רגע זה איש מקצוע אמין ורגוע, אשר יכול לשקול את המצב ולהעניק לך את כל הידע שיעזור לך להחליט. איש מקצוע שאת סומכת עליו המעניק לך ייעוץ בזמן אמת – מה קורה לי? מה השלב הבא? מה מומלץ לעשות?
חדש! הרחם פון – אתך, גם מרחוק
שירות ייעוץ טלפוני On-Line בזמן אמת בסוף ההיריון ובחדר הלידהזה אולי נשמע חדשני, אך ב"רחם" זהו שירות המתקיים בפועל כבר שנים רבות. מה שהתחיל עם נשות המשפחה וידידות, התרחב כאשר מטופלות החלו לפנות אליי בזמן אמת, בסוף ההיריון או מחדר הלידה. הן סמכו על שיקול דעתי וידעו שאמצא את המילים המתאימות כדי לתאר להן את המצב בו הן היו שרויות ולסייע בקבלת החלטות. כך מצאתי את עצמי "מאמן לידה" מרחוק…

בסוף ההיריון, עם סיום המעקב על ידי הרופא המטפל וההפניה למעקב הריון עודף – את עלולה למצוא את עצמך ללא כתובת. עכשיו יש לך הזדמנות לקבל מענה מקצועי על כל השאלות המתעוררות ועצות on line, במצבים בהם צריך לקבל החלטות בשלב המבלבל הזה.בלידה, הרגישות גבוהה במיוחד ומילה נכונה, בזמן הנכון, יכולה לקדם את הלידה, בעוד שמילה לא נכונה יכולה לעכב את התהליך. ריבוי או מיעוט מי שפיר, משקל התינוק, המלצה על זירוז או התערבות אחרת… האם זה הכרחי? מה האופציות? איך ניתן להתנהל בדרך שלא תעורר התנגדות בצוות חדר לידה? המצבים הללו מתעוררים בחלק גדול מהלידות וכדאי להתכונן אליהם.שיחת טלפון מקצועית ומרגיעה בזמן הנכון יכולה לעשות את ההבדל ולאפשר לידה בדרך שלך.
לאחר השיחה, תביני את מצבך טוב יותר וההחלטות יהיו ברורות יותר.

למי השירות מתאים?
לכל אישה לקראת לידה או בזמן לידה.
לנשים הנמצאות בשבוע 40 לקראת מעקב הריון עודף ומעוניינות בליווי טלפוני עד הלידה.שירות רחם-פון כולל מענה של ד"ר קרלוס רוזנברג לפניות טלפוניות ללא הגבלה, מרגע ההרשמה עד לסיום הלידה.

באיזה שעה ביום אפשר לפנות?
בנושאי הריון ניתן לפנות בכל שעות היום.
בזמן לידה ניתן לפנות בכל שעות היום והלילה.

השירות ניתן בתשלום חד פעמי, לפרטים התקשרי – 077-2032616
להפעלת השרות יש לסמס לנייד 0528-284835 ולציין: רחם פון, שם, מידת הדחיפות (דחוף, בהקדם, בזמנך)


*** הערה חשובה: התייעצות טלפונית זו, אינה מהווה תחליף לביקור אצל רופא.

דילוג לתוכן