בניהול ד"ר קרלוס רוזנברג - רופא נשים מיילד ונתי רוזנברג - דולה

מעוניינים ליצור עמנו קשר?

אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם:

החוויה של רננה רז ואור

החוויה של רננה ואור (רננה רז היא רקדנית, כוריאוגרפית, שחקנית וזמרת. גם הופיעה ב"ישראל מתייבשת")

מעקב הריון ב"רחם"

אפשר לחלק את חווית ההריון שלנו לשני חלקים
לפני שפגשנו את קרלוס… ואחרי  
הגענו לד"ר קרלוס רוזנברג בהמלצתה של חברה ובערך במחצית ההריון. הרגשנו שהליווי הרפואי שהיה לנו עד לנקודה זו הפך את תהליך ההריון לחוויה של חוסר וודאות, חששות ופחדים (וכן הוצאות כספיות בלתי הגיוניות)
כמו כל זוג שחווה הריון ראשון, עמדנו בפני שאלות רבות. כשביקשנו תשובות נוכחנו לגלות שרוב הרופאים מתרכזים בעיקר בסטטיסטיקות  בנתונים יבשים בבדיקות מרובות ושכל אלה, לא רק שאינן נחוצות אלא אף מגבירות את חוסר הוודאות. 
עוד גילינו (לדאבוננו) שהריון הפך ל"תעשייה" השואבת כסף רב בעזרת פחד. שלב זה לא הרגשנו קשר כלשהו עם עומר (התינוקת שלנו) 

קרלוס העניק לנו חוויה שונה לחלוטין. ראשית הוא הזכיר לנו את העובדה הפשוטה שהריון הוא אושר גדול, הוא אינו מחלה! ושאפשר ואף רצוי להנות ממנו. הוא העניק תשומת לב לא רק לנתונים אלא גם להלכי הרוח שלנו, הרגשנו שיש לנו מקום לדבר, להתלבט, לשאול שאלות ולקבל תשובות שקולות שלא מלחיצות ומאיימות.
הכל נעשה באווירה נעימה, מחזקת ותומכת הנוסכת ביטחון רב. החששות והפחדים נראו קטנים יותר ככל שהבנו את תפקידנו (כל אחד לחוד וביחד, אבא אמא ותינוק) בתוך ההריון.
למדנו להיות קשובים לתהליך המיוחד והטבעי שעובר עלינו, למדנו לסמוך על עצמנו באופן טבעי ולמעשה הכנו את עצמנו בצורה הטובה ביותר ללידה.

אנחנו מאחלים לעוד זוגות לעבור הריון כמו שלנו. אפשר ורצוי לאהוב את ההריון, וליווי טוב של הריון מעניק למשפחה דרך טובה ללידה ולהמשך.

מפגשי הפטונומיה

עבורנו מפגשי ההפטונומיה היו בעצם זמן משותף של שלושתינו. אמא, אבא ותינוקת. דרכם למדנו להכיר אחד את השני ולהעניק אחד לשני חום שנחוץ מאוד לגדילה שלנו ובצורה בלתי עמצאית.
לא נזקקנו למכשירים, בדיקות וטיפולים כדי ליצור קשר זה. 
העובדה שתירגלנו שלושתינו ביחד הפטונומיה תרמה לתחושה שאנו גדלים ומתכוננים לקראת הלידה.
תחושת הביטחון בעצמינו גברה ככל שהתקדמנו והרגשנו את הנכונות מצד כל אחד מאיתנו דבר שהגדיר באופן טבעי את התפקיד של כל אחד בתהליך. 
ההנחיה של קרלוס במפגשים היתה פשוטה ומכוונת, גילינו בעצמינו מה גורם לנו להרגע, להקשר ולבטוח אחד בשניה. 
הקשר המיוחד שנוצר כשכל אחד מאיתנו מצא מקום שבו הוא יכול להעניק ולתמוך ולהשען באופן פיזי על השני, הוא קשר שליווה אותנו בלידה עצמה וכמובן גם לאחר מכן.
התרומה של המפגשים היתה מידית לאחר כל מפגש והיוותה הכנה מושלמת ללידה. 

דילוג לתוכן