בניהול ד"ר קרלוס רוזנברג - רופא נשים מיילד ונתי רוזנברג - דולה

דולה

נעים מאד, שמי נתי רוזנברג,  אמא לשניים, דולה מוסמכת ומדריכת הכנה ללידה משנת 2007 מטעם "אמאלדת" ולניאדו. מלווה בשמחה לידות בכל בתי החולים באיזור השרון והמרכז.
בוגרת לימודי עיסוי תינוקות, ליווי התפתחותי והדרכה הורית מטעם "וינגייט".
הקמתי וניהלתי את מועדון יולדות בבית חולים "מאיר" בכפר סבא במשך 5 שנים עד שנת 2015. אני רותמת את הניסיון הנרחב שלי מעבודתי בבית החולים ומההכרות העמוקה עם מבנה וצוותי העבודה, כדי ליצור עבורכם סביבה רגועה, מכילה ועוטפת. עד היום "מאיר" הנו בית שני עבורי ועבור הזוגות שאני מלווה, העבודת המשותפת עם צוות הרופאים והמיילדות, מייצרת אווירה של פתיחות, תחושת בטחון, רוגע והנאה רבה.

במשך שנות עבודתי השתתפתי במגוון קורסים, סדנאות והשתלמויות כדי להעמיק את הידע ואת ארגז הכלים שלי, ביניהם עיסוי לנשים בהריון ואחרי לידה, הקשר האפשרי עם התינוק שבתוכי, דמיון מודרך, ולימודי צילום ב"גליץ" עם התמחות בצילום לידות.

לאורך השנים ליוויתי סוגים שונים של לידות – לידות טבעיות, עם אפידורל, לידות קיסרית ולידות לאחר קיסרי (ויב"ק – VBAC) צברתי ניסיון נרחב וכלים להכנה בזמן ההריון ובתמיכה וליווי במהלך הלידה. 
חבילת השרות שלי כדולה.

כיום אני מנהלת את מרכז "הרחם" להריון ולידה יחד עם בן זוגי, ד"ר קרלוס רוזנברג, רופא נשים מומחה, מיילד ומנתח בכיר.
התרומה המשמעותית וההשפעה העיקרית על זהותי כאשת מקצוע בתחום נובעת ללא ספק מהחיים המשותפים עם בעלי ד"ר קרלוס רוזנברג ולא  משום שהוא רופא נשים אלא בעיקר בזכות הגישה בה הוא מלווה כרופא נשים. עבודתנו המשותפת מהווה חלק בלתי נפרד מהגב המקצועי והאחראי העומד לרשותכם בכל עת.

"מרכז הרחם" – החלום המשותף:

את החלום הזה התחיל בעלי ד"ר קרלוס רוזנברג לפני למעלה מעשור כאשר ייסד את "הרחם" – מרכז להריון ולידה. כיום אנו מנהלים את המרכז יחד ומציעים דרך ייחודית ושמחה לחוות את ההריון, הלידה והכניסה להורות. המרכז מעוצב באווירה ביתית וחמימה ומאובזר בכל הציוד הרפואי הדרוש – לרבות אולטראסוונד, מוניטור וכו'.

מהשילוב שלנו – רופא נשים מיילד ודולה נולדו שירותים ייחודיים אותם אנו מעבירים יחד במפגשים אישיים או קבוצתיים:
קורסי הכנה ללידה
ליווי לידות פרטיות ע"י רופא ודולה
הכשרות מקצועיות לנשות מקצוע – הרצאות משותפותאנו מנהלים יחד פורום מקצועי בתפוז הנקרא –
"לקראת לידה – רופא ודולה", הפורום הוא עוד דרך להיות בקשר עם קהל ההריוניות, לענות לשאלות ולחלוק את הידע ואת הגישה שלנו.

אשמח ללוות גם אתכם
נתי רוזנברג

דילוג לתוכן