בניהול ד"ר קרלוס רוזנברג - רופא נשים מיילד ונתי רוזנברג - דולה

מעוניינים ליצור עמנו קשר?

אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם:

אני מאמין

על הריון
 
בימינו, רוב ההריונות נראים דומים זה לזה. דמיון זה, הוא תוצאה של ההסתכלות עליהם בעיקר מההיבט הרפואי. יש להריונות היבטים נוספים, חשובים ומשמעותיים לא פחות: חברתי, זוגי, רגשי, רוחני.
 
אני מאמין שלך יש את היכולת לבחור את חוויית ההריון האישית שלך. כך, הריון יכול להיות הריון של שמחה וסיפוק, או הריון של חששות ופחדים בלתי מבוססים. כל זה, ללא קשר לבדיקות הרפואיות שאת עושה. 
 
לבחירת החוויה יש חשיבות רבה לך, לעוברך, לסביבתך, ולתוצאות ההריון עצמו.
מעקב הריון מיטבי נותן מענה רפואי מקצועי, מאפשר ומעודד בחירה מודעת של כל סוגיה ומכבד כל בחירה. מעקב הריון מיטבי מעודד החיבור בין האמא לתינוק שבבטן ונותן מקום גם לשמחה וגם לרוגע. הריון כזה, הוא "גם וגם": גם השגחה רפואית מקיפה וגם חווית שמחה ורוגע.
 
מעקב הריון כזה, מאפשר לתהליכים טבעיים כמו פיתוח הלך מחשבה אמהית, מעבר רך מהתינוק המדומה לתינוק האמיתי ובניית ביטחון ואמונה ביכולת ללדת, להתרחש בקצב שלהם באופן טבעי המותאם לך. כשתהליכים אלה מתקיימים, מתאפשרת לידה מיטבית ומעצימה, והכניסה להורות היא רכה וטבעית. 
 
על לידה 
 
כל לידה היא אחרת. עוד לא היתה בעולם לידה כמו שתהיה לך. לפעמים, לשמוע עצות מנשים אחרות, זה לא תמיד רעיון טוב. הן חוו את החוויה שלהן, ואת בדרך לחוות את שלך.
הלידה שייכת לך ולתינוק שלך וכל אחד מכם יעבור את התהליך שלו.
בזמן הלידה, יש לראות את היולדת ואת התינוק במרכז התהליך ולהתאים את התנאים לטובתם. 
לחוות את הלידה ביחד: יולדת, בן זוג ותינוק, זאת דרך טובה וראויה, בה כל אחד תומך באחרים ובו זמנית נתמך על ידם. 
בסביבה בטוחה ותומכת, הסיכויים שהלידה תהיה בדרך שלך, הינם מאקסימאליים. 
הדרך ללידה טובה, מתחילה כבר בשלב ההריון.
 
על עוברים
 
לעוברים יכולות רבות, חמשת החושים קיימים אצלם מגיל מאוד מוקדם. כמו כן, הם בעלי יכולת זיכרון ויכולת למידה, נתמך מחקרית. 
הם גם מסוגלים לזהות בני אדם על פי קולם ומגעם והם אף מסוגלים להגיב שונה למגע אדם ספציפי באופן עקבי. 
האינטראקציה בינם לבין חיות מחמד וילדים מעוררת לעתים פליאה, נראה כאילו הם מרגישים יותר קרובים אליהם מאשר אל אנשים מבוגרים יותר. יכולות אלה מעניקים לעוברים היכולת לקיים סוג של קשר עם הסביבה, אתנו.
 
מהנסיון שלי ושל אחרים, הקשר עם העוברים שלנו הוא אפשרי, מהנה וקל להשגה. הם נמצאים שם עבורנו, כל שעלינו לעשות הוא ראשית כל להאמין שזה אפשרי ולהיות שם עבורם.
לעוברים גם צרכים משלהם. כמונו, הם נהנים מחום ואהבה. קל לקבל אמירה זו כי חום ואהבה נחוצים לנו במשך חיינו, והעוברות היא תקופה מחיינו.
 
התקופה הפרימאלית (primal period) שכוללת הריון לידה ושנה ראשונה לחיים הוגדרה כחשובה ביותר על ידי חוקרים רבים, בכל מה שנוגע לקביעת איכויותיו של האדם הבוגר. בין איכויות אלה היכולת להיות לתקשר עם אנשים אחרים, ביטחון עצמי והיכולת לאהוב.
 
אני מאמין כי אדם שחווה את הוריו בדרך תומכת ואוהבת בתקופה חשובה זו של חייו, סיכויו להיות אדם מכבד סובלני ואוהב, גבוהים במיוחד.

דילוג לתוכן